opieka nad fermami brojlera kurzego

W opiece nad fermami brojlera kurzego przyświeca nam jeden cel - stałe uzyskiwanie powtarzalnych ponadprzeciętnych wyników produkcyjnych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w hodowli brojlera czynnik czasu odgrywa decydującą rolę. Sześć tygodni odchowu brojlera to krótki okres i ewentualne spóźnienie się z reakcją o 1 czy 2 dni z reguły powoduję, że uzyskanie zamierzonego wyniku produkcyjnego staje się już niemożliwe. Dlatego też wizyty lekarzy prowadzących na fermach muszą być częste a proces diagnozowania szybki. Pozwala to eliminować pojawiające się zagrożenia w ich wczesnym stadium, kiedy nie rzutują jeszcze na wynik końcowy.

Sprarwność diagnozowania chorób przez naszych lekarzy nie może zastępować analitycznego myślenia. Jest ono potrzebne przy kształtowaniu profilaktyki zapobiegania chorób w oparciu o bieżące zagrożenia. Lepiej jest przecież zapobiegać niż leczyć. 

Wielką wagę przywiązujemy do warunków zootechnicznych:

  • dezynfekcji,
  • optymalizacji ustawień systemów sterowania wentylacją i temperaturą,
  • prawidłowego stosowania programów świetlnych,
  • dbałości o jakość ściółki.

Rozpoczynając pracę na nowej fermie kierujemy się wypracowaną wewnątrz Animal Pharmy Polityką 5 Kroków. Jeśli uzyskamy odpowiednie wsparcie Hodowcy w jej realizacji, sukces w postaci uzyskiwania powtarzalnych ponadprzeciętnych wyników produkcyjnych gwarantowany jest w czasie nie dłuższym niż 6 miesięcy.

skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

>przejdź do kontaktu
© Animal Pharma 2016 by virtualmedia

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę