Kontakt

Animal Pharma Białystok
Gabinet Weterynaryjny
ul. Baranowicka 118 A
15-501 Białystok
tel.: 85 717 03 23
bialystok@animal-pharma.com
  Animal Pharma Jędrzejów
Gabinet Weterynaryjny
ul. Klasztorna 19
28-300 Jędrzejów
tel.: 728-929-766
jedrzejow@animal-pharma.com
Animal Pharma Lublin
Gabinet Weterynaryjny
Al. Spółdzielczości Pracy 103
20-147 Lublin
tel./fax: 81 746 42 36
lublin@animal-pharma.com
  Animal Pharma Olsztyn
Gabinet Weterynaryjny
ul. Słonecznikowa 11
10-820 Olsztyn
tel.: 89 535 71 42
olsztyn@animal-pharma.com
Animal Pharma Opole
Gabinet Weterynaryjny
ul. Gustawa Morcinka 43
45-531 Opole
tel.: 728 426 699
opole@animal-pharma.com
  Animal Pharma Pomorze
Gabinet Weterynaryjny
ul. Kwiatkowskiego 15/1
80-299 Gdańsk Osowa
tel.: 58 350 58 12
gdansk@animal-pharma.com
Animal Pharma Siedlce
Gabinet Weterynaryjny
ul. Daszyńskiego 11
08-110 Siedlce
tel.: 604-505-900
siedlce@animal-pharma.com
  Animal Pharma Szczecin
Gabinet Weterynaryjny
ul. Stargardzka 12B
72-130 Maszewo
tel.: 604 266 846
szczecin@animal-pharma.com
Animal Pharma Świebodzin
Gabinet Weterynaryjny
ul. Poznańska 16
66-200 Świebodzin
tel.: 604 266 706
swiebodzin@animal-pharma.com
  Animal Pharma Toruń
Gabinet Weterynaryjny
ul. Dworcowa 1
87-126 Obrowo
tel.: 604-505-070
torun@animal-pharma.com
Animal Pharma Żuromin
Gabinet Weterynaryjny
ul. Zwycięstwa 6
09-300 Żuromin
tel./fax: 23 659 02 30

karniszyn@animal-pharma.com
 

Animal Pharma Zduny
Gabinet Weterynaryjny
Zduny 124
99-440 Zduny
tel. 788 266 915
zduny@animal-pharma.com

Animal Pharma
Biuro Rozliczeń
ul. Kościuszki 43
10-503 Olsztyn
tel./fax: 89 533 61 94
info@animal-pharma.com
   

napisz do nas

kod zabezpieczający

skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

>przejdź do kontaktu
© Animal Pharma 2016 by virtualmedia

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę