O nas

Historia ANIMAL PHARMY sięga 1995 roku, kiedy praktykę weterynaryjną na terenie Pomorza rozpoczął Tomasz Kruszyński - absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. Zebrane doświadczenia oraz chęć sprostania rosnącym oczekiwaniom Klientów, były przesłankami do założenia ponadregionalnej firmy świadczącej w pełni profesjonalne usługi. Pierwsza Specjalistyczna Lecznica dla Zwierząt pod tą nazwą powstała na Mazowszu w 2002 roku.

Dzisiaj ANIMAL PHARMA to największa w Polsce firma specjalizująca się w obsłudze weterynaryjnej drobiu, która jednocześnie  swoją opieką otacza blisko 40 mln ptaków w całym kraju. Sieć współpracujacych ze sobą lecznic tworzy 12 ośrodków w Żurominie, Gdańsku, Lublinie, Olsztynie, Szczecinie, Świebodzinie, Białymstoku, Opolu, Siedlcach, Toruniu, Jędrzejowie i Zdunach. Od 2002 roku personel Animal Pharmy rozrósł się od 2 do blisko 160 osób, z czego 50 osób stanowią lekarze weterynarii.

Jednym z filarów firmy jest fachowy personel. Aby móć zapewnić swoim Klientom najwyższą jakość serwisu weterynarynego kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm i ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników poprzez udział w systematycznych szkoleniach z zakresu nowoczesnych metod leczenia w kraju i za granicą, wdrożenie  systemu wymiany doswiadczeń (współpraca między lecznicami), budowanie kontaktów ze światem nauki i najbardziej uznanymi laboratoriami na świecie.

Dewiza "ANIMAL PHARMA. Bo liczy się wynik! " oddaje sedno naszego sposobu myślenia. Od lat przyczyniamy się do uzyskiwania na obsługiwanych fermach bardzo dobrych wyników produkcyjnych. Efektem pracy naszych lekarzy jest sukces hodowcy.

Zapraszamy do współpracy tych z Państwa, którzy jeszcze nie mieli okazji się o tym przekonać.

skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

>przejdź do kontaktu
© Animal Pharma 2016 by virtualmedia

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę