opieka nad fermami brojlera indyczego

Opieka nad fermami brojlera indyczego dotyczy naszych lecznic w Olsztynie, Świebodzinie i Lublinie. Tak jak w przypadku opieki nad fermami brojlera kurzego, nadrzędnym naszym celem jest stałe uzyskiwanie powtarzalnych ponadprzeciętnych wyników produkcyjnych.

Aby cel ten móc zrealizować, niezwykle ważne jest szybkie diagnozowanie stad, aby zminimalizować negatywny wpływ czynników chorobotwórczych i zootechnicznych na końcowy wynik produkcyjny. Jest to możliwe dzięki doświadczonym lekarzom, ciągle podnoszącym swoje kwalifikacje.  Nasze wizyty na fermach są częste, a Hodowca może liczyć na niezwłoczną wizytę naszego lekarza w każdej wymagajacej tego sytuacji.

Zakres  naszej opieki nad fermami brojlera indyczego obejmuje przede wszystkim profilaktykę (szczepienia, suplementacja witaminowo- mineralna), która ma na celu zmniejszenie występowania czynników obniżających końcowy wynik produkcyjny.

Dużą uwagę poświęcamy także warunkom zootechnicznym panującym na fermach:

  • prawidłowo przeprowadzonej, skutecznej dezynfekcji,
  • osiągnięciu najbardziej optymalnych warunków środowiska (temperatura, wilgotność, jakość i stan ściółki), odpowiedniej wentylacji,
  • stosowanie dobranych indywidualnie programów świetlnych.

Wierząc w udaną współpracę Hodowców z lekarzami Animal Pharmy - nie boimy się rozliczeń opartych na wynikach produkcyjnych, gdyż wspólnie osiągamy zamierzony cel - wybitne wyniki produkcyjne.

skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

>przejdź do kontaktu
© Animal Pharma 2016 by virtualmedia

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę