Lecznice

Podsumowanie I edycji Akademii Animal Pharmy

Prawie rok za nami i nadszedł czas na podsumowanie naszych dotychczasowych działań realizowanych w ramach Akademii Animal Pharmy. Rok naszej ciężkiej pracy zaowocował niezwykłym sukcesem. W I edycji programu zatrudniliśmy naprawdę fajnych i pełnych energii ludzi, którzy nie tylko odnaleźli się w weterynarii drobiu, ale i w lecznicach, do których trafili.


Większość adeptów Akademii realizuje już II semestr stażu, każdy pod czujnym okiem swojego Promotora. W lutym przed zaliczeniem I semestru stanie również ostatni przyjęty do Akademii Stażysta. Nie mamy wątpliwości, że egzaminy będą dla niego wyłącznie formalnością. Stażyści oprócz przyswajania wiedzy zgodnie z programem szkolenia szlifują swoje umiejętności w praktyce. Badają różnorodne jednostki chorobowe, przeprowadzają sekcje ptaków oraz analizują warunki zootechniczne. Poznają najwyższe standardy profilaktyki i leczenia drobiu, a także zdobywają cenne doświadczenie, dzięki któremu staną się specjalistami w swojej dziedzinie.


W I edycji Akademii zatrudniliśmy ludzi, na których można liczyć, którzy swoją pracą oraz pogodą ducha wspierają swoje lecznice. Dążymy do powtórzenia tego sukcesu w 2017 roku. Przyjmujemy już zgłoszenia od studentów VI roku. Aplikować do Akademii można poprzez stronę naszego programu stażowo-szkoleniowego www.akademiaap.com Znajdziecie tam również więcej informacji o naszym programie.

Stażystów zatrudnionych w ramach I edycji Akademii poznacie na naszym profilu na facebooku.

powrót...

skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

>przejdź do kontaktu
© Animal Pharma 2016 by virtualmedia

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę