Lecznice

Cykl spotkań informacyjnych o Akademii AP

Po spotkaniu informacyjnym w stolicy przyszedł czas na konferencję w Olsztynie (31.01.2016) oraz Lublinie (06.02.2016). Ze względu na fakt, że oferując staż kandydatom inwestujemy w ich wiedzę, karierę, umiejętności, dlatego staramy się wybrać odpowiednich kandydatów. Nasz zespół specjalistów chcemy wzbogacić o osoby zaangażowane, komunikatywne, które chcą zdobywać wiedzę merytoryczną jak i praktyczną. Osoby, dla których praca w Animal Pharmie wiąże się z karierą i rozwojem, a nie jest wyłącznie przystankiem w ich podróży. Wyraźnie podkreślaliśmy to prezentując ofertę Akademii Animal Pharmy w trakcie konferencji.

Szczegółowo omawialiśmy obowiązki, które zostaną powierzone stażystom, stawiane przed nimi oczekiwania, charakter pracy. Przedstawiliśmy w detalach program stażu, tłumacząc zakres przewidziany w danym semestrze. W każdym ze spotkań informacyjnych uczestniczył lekarz weterynarii, zasłużony pracownik Animal Pharmy, który uwypuklał zalety oraz wady opieki nad fermami drobiu. Uczestnicy swobodnie zadawali pytania, a my staraliśmy się rozwiać ich wszelkie wątpliwości. Nasza oferta jest w pełni transparentna i oferuje szerokie perspektywy młodym lekarzom weterynarii. Nie poznałeś jeszcze Akademii Animal Pharmy? Zapraszamy na stronę programu stażowego. www.akademiaap.com

Zachęcamy do obejrzenia galerii ze spotkań w Olsztynie i Lublinie.

 

 

powrót...

Galeria zdjęć

skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

>przejdź do kontaktu
© Animal Pharma 2016 by virtualmedia

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę