Aktualności

Spotkania informacyjne pt. "Moja kariera w Akademii AP"

2016-01-22

Rozpoczynamy cykl spotkań, podczas których przybliżymy Państwu założenia Akademii Animal Pharmy. Sprawdź, w jakich miastach możesz z nami się spotkać!

więcej...

Wystartowała Akademia Animal Pharmy!

2016-01-21

Co niektórzy jeszcze pamiętają poprzednią formułę Akademii, która oferowała cykl szkoleń lekarzom pracującym w Animal Pharmie. Postanowiliśmy zmienić ideę programu i 15 stycznia 2016 roku wystartowała zupełnie nowa Akademia AP.

więcej...

Rosną nowe lecznice

2015-02-13

Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy coraz bliżej naszych Klientów. Zapraszamy do naszych nowych lecznic w Siedlcach, Toruniu i Jędrzejowie.

więcej...

Wigilia 2014

2015-01-15

W tym roku" Kogutami", czyli nagrodami za zawodowe osiągnięcia, zostały uhonorowane dwie osoby - lek.wet. Katarzyna Przewoska i lek.wet. Przemysław Żbikowski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

więcej...

Uwaga - zmiana adresu.

2014-02-26

Lecznica w Olsztynie zmieniła adres. Z ulicy Artyleryjskiej przeniosła się do swojej nowej j siedziby na Słonecznikowej 11 na Dajtkach.

więcej...

Spotkanie Wigilijne

2013-12-14

Jak co roku spotkaliśmy się przy wigilijnym stole. Tym razem nagrody „Koguty” za wybitne osiągnięcia zawodowe otrzymali Beata Iwańczyk-Burza i Wojtek Sikora. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

więcej...

Otwarcie nowej lecznicy

2013-09-29

Z przyjemnością informujemy o otwarciu nowej lecznicy w Opolu. Zapraszamy do skorzystania z jej usług.

więcej...

Jesteśmy na Podlasiu !

2013-06-16

Jesteśmy już także do dyspozycji dla naszych Klientów na Podlasiu. Od czerwca czynna jest nasza nowa lecznica w Białymstoku.

więcej...

skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

>przejdź do kontaktu
© Animal Pharma 2016 by virtualmedia

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę